راهنمای DIY برای مشاغل کوچک

در مقایسه با افتتاح یک فروشگاه خرده فروشی سنتی ، هزینه های راه اندازی تجارت الکترونیکی عملاً هیچ چیز نخواهد بود. از آنجایی که اکثر سازندگان وب سایت برای تجارت الکترونیک برنامه های “مبتدی” مقرون به صرفه ای دارند ، اولین هزینه شما بیشتر خرید سهام برای فروش است. در حالی که تعهد مالی کمتری وجود دارد ، هنوز یک تعهد زمانی عالی وجود دارد – یعنی در ساخت وب سایت خود و بدست آوردن آن آنطور که می خواهید.

گزینه های زیادی در بین سازندگان وب سایت برای تجارت الکترونیک وجود دارد ، بنابراین ما می خواهیم یک راهنمای کوتاه به شما ارائه دهیم تا بتوانید بهترین را برای خود انتخاب کنید. اینها هفت بهترین سازنده سایت هستند که در تجارت الکترونیک تخصص دارند و به شما این امکان را می دهند که فروشگاه آنلاین خود را به دلخواه بسازید. برای هر یک ، ما مزایا ، معایب ، قیمت و مواردی را که برای آنها توصیه می شود لیست می کنیم ، بنابراین می توانید بهترین مطابقت خود را پیدا کنید.

بهترین سازندگان وب سایت برای تجارت الکترونیکShopify
ووکامرس/وردپرس
ویکس
GoDaddy
Squarespace
Weebly/Square Online
ولوسیون

۱٫ Shopify

بهترین سازندگان وب سایت برای مثال تجارت الکترونیک: Shopify
بیایید با یکی از محبوب ترین سازندگان وب سایت برای تجارت الکترونیک ، Shopify شروع کنیم. به طور خلاصه ، جذابیت اصلی Shopify این است که سریع و راحت است – این برنامه به طور خاص برای مبتدیان و افرادی طراحی شده است که ترجیح می دهند به جای شیرجه زدن به انتهای عمیق ، در قسمت کم عمق حرکت کنند. تعداد کمی از سازندگان وب سایت نسبت به Shopify آسان تر هستند.

با این حال ، عدم پیچیدگی نیز نقطه ضعف آن است. Shopify موارد زیادی را که می توانید سفارشی کنید ندارد. سازنده سایت کمابیش فیلدهای فرم را پر کرده و تصاویر را انتخاب می کند. با توجه به این که تنها ۶۰ قالب برای ۸۰۰۰۰۰ کاربر خود ارائه می دهد ، همپوشانی زیادی وجود دارد و بدون تمایز مناسب ، بسیاری از آنها شبیه فروشگاه های کوکی برش یکدیگر هستند. اگر می خواهید سایت خود را شخصی کنید و واقعاً برجسته شوید ، بهتر است یکی از گزینه های Shopify را انتخاب کنید.

با وجود گزینه های محدود طراحی ، Shopify شامل همه چیزهایی است که یک خرده فروش آنلاین نیاز دارد ، مانند قابلیت تخفیف ، ابزارهای بازاریابی مانند بازیابی سبد خرید رها شده ، تجزیه و تحلیل و ادغام با فروش رسانه های اجتماعی. احتمالاً ویژگی هایی که خود آنها ارائه نمی دهند در فروشگاه برنامه آنها یافت می شود. Shopify عدم انتخاب طراحی خود را با انتخاب های اضافی برای استراتژی فروش جبران می کند.

طرفداران
بسیار کاربر پسند ؛ می تواند سایت شما را در عرض چند دقیقه راه اندازی کند
شامل ویژگی های تجارت الکترونیکی داخلی مانند تخفیف و قابلیت کارت هدیه است
فروشگاه برنامه عالی
محصولات نامحدود
منفی
فضای زیادی برای سفارشی سازی وجود ندارد
هزینه تراکنش برای دروازه ها به جز پرداختهای Shopify
قیمت گذاری
Basic Shopify: 29 دلار در ماه
Shopify: 79 دلار در ماه
Shopify پیشرفته: ۲۹۹ دلار در ماه
توصیه می شود برای
خرده فروشان آنلاین که می خواهند بیشتر بر استراتژی فروش تمرکز کنند و کمتر روی طراحی
اولین بار در تجارت الکترونیک که می خواهند راه اندازی مناسب داشته باشند

۲٫ WooCommerce/WordPress

https://99designs.com/blog/web-digital/website-builders-for-ecommerce/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.