۱۹ جفت قلم همزمان برای سال ۲۰۱۹

۱۹ جفت قلم همزمان برای سال ۲۰۱۹

تایپوگرافی یک قسمت اساسی در طراحی است ، این طراح را قادر می سازد تا با استفاده از سبک های مختلف قلم ، حالت ها و جلوه های متنوعی را ایجاد کند.

هزاران سبک مختلف در دسترس است ، بنابراین کار یافتن یک سبک مناسب با پروژه شما اغلب ممکن است بسیار دشوار به نظر برسد.

ابزارهای متعددی به صورت آنلاین وجود دارد که در انتخاب جفت بندی صحیح قلم به شما کمک می کنند. در اینجا یکی است که ما خودمان ساخته ایم. با استفاده از این ابزار ترکیبی قلم ، لیستی از ۱۹ جفت فونت معاصر برای سال ۲۰۱۹ را جمع آوری کرده ایم. همه این قلم ها را می توانید به صورت رایگان از Google Fonts بارگیری کنید.

۱٫ نمایش Playfair با Source Sans Pro
این باید بهترین ترکیب فونت برای سال ۲۰۱۹ باشد. با سبک سنتی تر ، Playfair Display هم ظریف است و هم بی نظیر. این توسط Claus Eggers Sorense طراحی شده است و می توان آن را با انواع فونت های ساده جفت کرد ، با این حال ، ما فکر می کنیم که Source Sans Pro مطابقت مطلوبی دارد ، خطوط نازک و متن ساده آن را به ترکیبی مناسب برای شیک ترین نمایش Playfair تبدیل کرده است.

۲٫ مری ودر با اسوالد
Merriweather با یک قلم بسیار متنوع ، می تواند عرض و ارتفاع را تنظیم کند ، که همیشه سبک محبوب را ایجاد می کند. یک قلم sans-serif ، مانند اسوالد ، با خطوط ساده خود ، در برجسته سازی سری دقیق مری ودر کمک می کند.

۰۰۲
قابل توجه سنگ توسط بن گود

۳٫ مونتسرات با مری ودر
فونت های ساده و ساده همیشه در بالای لیست هستند ، زیرا تقریباً در هر سبک طراحی به خوبی کار می کنند. مونتسرات توسط جولیتا اولانوفسکی طراحی شده است ، و می توان آن را با یک فونت سری مانند Merriweather برجسته کرد.

۰۰۹
اورایدلا توسط بن گود

۴٫ راه آهن با Lato
یک قلم شیک که یک پیچ و تاب مدرن می دهد ، Raleway را می توان با یک قلم sans-serif دیگر مانند Lato تعریف کرد. خطوط نازک و ساده ای دارد و اشکال جالب Raleway را از بین نمی برد.

۰۰۴
ساحل دلفین توسط بن گود

۵٫ السی با روبوتو
یک قلم زنانه دوست داشتنی ، که در اصل برای جشن گرفتن دنیای زنان طراحی شده است. Elsie ، سبک فونت شایان ستایش است ، با حروف آرام و حروف روان آن. با چنین قلم جالبی ، یک قلم ظریف باید مانند آن Roboto با آن جفت شود ، زیرا از قلم بذر چیزی کم نمی کند.

۰۱۵
دو دست شراب توسط کمیسیون گردشگری استرالیای جنوبی

۶٫ متن رقص با ژوزفین سانس
یک قلم بسیار به یاد ماندنی که باعث ایجاد حس تحرک و فریب می شود ، Dancing Script باید با قلم sans-serif مانند Josefin Sans جفت شود. این قلم نیز بسیار ظریف است و حروف بسیار نازکی است که تعادل کامل بین دو سبک قلم را ایجاد می کند.

۰۰۶
خلیج پنینگتون توسط آیزاک فورمن

۷٫ ابریل فتی فیس با روبوتو
Abril Fatface ، چه سبک قلم خارق العاده ای ، استفاده از سریال ها را با سادگی زیبا ترکیب کرده است. جسورانه و جاه طلبانه است و واقعاً از صفحه خارج می شود ، زیرا این یک فونت بسیار واو است ، یک فونت بسیار سبک وزن سبک با آن جفت می شود.

۰۱۸
Bunyeroo Valley توسط بن گود

۸٫ کوربن با نوبیل
چیزی در مورد این قلم وجود دارد که باعث می شود به فکر حباب و روزهای خوشی باشم. استفاده منحصر به فرد از سری های گرد شده ، این قلم را از دیگران متفاوت می کند. یک فونت ساده و باریک ، مانند Nobile ، جزئیات Corben را جذاب تر می کند.

۰۱۹
تفرجگاه پوند ویلپنا – ایستگاه قدیمی ویلپنا توسط گردشگری استرالیا

۹٫ Spirax با Open Sans
این سبک فونت استفاده از آن برای یک کتاب داستان یا برخی از فیلم های افسانه ای است و توسط Branda Gallo طراحی شده است. این جنبه های جالب توجهی را با چرخش های منحصر به فرد خود ایجاد می کند که این قلم ساده را به رمز و راز و پیچیدگی تبدیل می کند. به زیبایی با Open Sans جفت می شود ، زیرا بسیار ساده است.

۰۱۳
خلیج ویوان توسط رافائل آلو

۱۰٫ وندی وان با لاتو
وندی وان با طراحی الخاندرو اینلر ، سبکی فونت بسیار جسورانه و سرگرم کننده است که به شما احساس جوانی می بخشد. یک قلم پررنگ مانند این باید با چیزی نازک و ساده مانند Lato جفت شود.

۰۱۴
Flinders Ranges توسط جیک ووندرسیتز

۱۱٫ بالو با مونتسرات
گرد و ضخیم ، Baloo توسط Ek Type طراحی شده است و یک سبک فونت همه کاره است ، زیرا می تواند در بسیاری از وزن ها و قد های مختلف فونت استفاده شود. چنین قلم جسورانه ای مانند این ، باید با یک سبک بسیار ساده مانند مونتسرات همراه شود.

۰۰۷
زمین چرای در نزدیکی مخزن Baroota توسط Isaac Forman / Serio

۱۲٫ جوش شیرین گیلاس با جوزفین سانس
اوقات خوش و خاطرات خوب ، نوشابه گیلاس باعث می شود احساس کنید که به گذشته دهه ۱۹۵۰ قدم گذاشته اید. این توسط Font Diner طراحی شده است ، و یک قلم سرگرم کننده و خلاقانه است. به دلیل طراحی جالب آن ، باید مانند سبک جوزفین سانز با سبک قلم ملایم همراه شود ، زیرا خطوط ظریف آن متن جسورانه و منحصر به فرد را تعارف می کند.

۰۱۲
Para Wirra توسط بن گود

۱۳٫ آمارانت با Open Sans
قلم بسیاری از شگفتی ها ، در نگاه اول فکر می کنید این یک فونت ساده است ، اما نگاهی دوباره بیندازید و متوجه خمیدگی های جزئی می شوید که این قلم را متفاوت می کند. به دلیل تنوع در وزن و اندازه ، می تواند برای بسیاری از سبک های مختلف طراحی مورد استفاده قرار گیرد و بهتر است با فونتی مانند Open Sans جفت شود.

۰۰۵
پارک ملی Kati Thanda-Lake Eyre – پرواز دیدنی Wrightsair توسط کمیسیون گردشگری استرالیای جنوبی

۱۴٫ پالانکوین با روبوتو
یک فونت ملایم و بسیار قابل استفاده ، Palanquin توسط Pria Ravichandran طراحی شده است و می تواند در بسیاری از سبک های مختلف طراحی مورد استفاده قرار گیرد. به نظر شگفت انگیز ضخیم یا نازک است ، و گزینه های مختلفی برای جفت شدن فونت ها دارد ، با این حال ما فکر می کنیم Roboto عالی است ، زیرا آن نیز یک فونت بسیار ساده است.

۰۱۶
Steingarten ، رولند فلت نوشته اولیویا رینولدز

۱۵٫ سانزیتا با Open Sans
این قلم که توسط Omnibus-Type ایجاد شده است ، مرا به یاد روزهای تابستان و خوردن غذاهای مکزیکی می اندازد. با پیچ و تاب خود بر روی serif ، چنین سبک فونت جالبی را ایجاد می کند که برای تعریف آن به یک سبک وزن ، قلم ملایم نیاز دارد ، مانند Open Sans.

۰۱۰
تاکستان لین

۱۶٫ منتظر طلوع آفتاب با سنگ نمک
طراحی شده توسط کیمبرلی Geswein ، یک قلم زیبا دست نویس ، الهام گرفته از سبک نوشتن یک دانش آموز دبیرستانی. انتظار برای طلوع آفتاب ، یک انتخاب مناسب برای یک وب سایت سرگرم کننده و جوان است ، و می تواند با فونت دست نویس دیگری مانند Rock Salt استفاده شود.

۰۰۳
کلاه لبه دار

e Willoughby Lighthouse نوشته بن گود

۱۷٫ Eczar با کار بدون
این فونت توسط Valibhav Singh طراحی شده است ، هیجان انگیز و فریبنده است. ویژگی های Eczar به گونه ای طراحی شده است که با افزایش وزن شدت می یابد. با تمام جزئیات این فونت ، باید با یک فونت آرام sans-serif مانند Work Sans جفت شود.

۰۱۷
Skye Lookout توسط Callum Jackson

۱۸٫ کاتاماران با مونتسرات
یک قلم شیک و ساده که می تواند در وزن ها و اندازه های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. زوایای جزئی در ساقه حروف ، ویژگی منحصر به فرد و جالبی را برای این قلم ایجاد می کند. مانند مونتسرات باید با یک فونت نازک جفت شود.

۰۰۸
ساحل دلفین توسط بن گود

۱۹٫ با Open Sans شیفته شوید
بر اساس سبک های عصر Art Deco ، این قلم با داشتن خطوط منحصر به فرد در نوع ، مطمئناً علاقه ایجاد می کند.

با توجه به ویژگی های جالب آن ، باید با یک فونت sans-serif ساده مانند Open Sans تکمیل شود.

https://www.webdesignerdepot.com/2019/02/19-contemporary-font-pairings-for-2019/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *